Понеділок, 16.09.2019
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
ВАКАНСІЇ
  • Електрогазозварник 4 розряду- 2 вакансії з/п від 2000 тис.грн.
КОНТАКТИ
ПАТ "Чернігівгаз"
Адреса:
14021, м. Чернігів,
вул. Любецька, 68
тел. (0462) 644-044
Факс:
тел. (0462) 644-090
Електронна адреса:
Інформація для тендерів:
ftp://gazcg.com.ua
тел. 644-816
 Кадрова політика та професійна підготовка

Сервисцентр          Забезпечити безперебійне та безаварійне газопостачання можуть лише добре підготовлені і досвідчені робітники та спеціалісти, тому кадровий напрямок у  роботі підприємства, без перебільшення, є пріоритетним.
           Отож з 2,4 тисячі чоловік 52 професій на підприємстві,  1400
мають вищу освіту, а ще понад 100 осіб навчаються у вузах без відриву від виробництва.
            Працівники нашого підприємства постійно підвищують свою кваліфікацію, навчаються новим професіям, які потрібні на виробництві сьогодні.
            Діє власний  учбовий центр, де щороку проходять навчання, здобують робітничу професію та перевірку знань понад 750 спеціалістів і робітників підприємства.
            Імідж підприємства залежить насамперед  від ставлення до роботи кожного працівника, незалежно від посади. Дуже важливо, щоб добросовісна праця була  поміченою і щоб  людина на підприємстві почувалася соціально захищеною.
            Стабільна робота підприємства базується на багатьох факторах, серед яких на першому місті – гордість працівника за свою професію. Професійний патріотизм стимулюється створенням безпечних умов праці, турботою  про побут трудівників і членів їх сімей.
            Створення здорових умов праці, гарантія безаварійності в нинішніх умовах набувають особливого значення.
Для забезпечення на кожному робочому місті, в кожному підрозділі умов праці відповідно до вимог законодавства України на підприємстві функціонує „Комплексна система управління охороною праці в підрозділах ПАТ „Чернігівгаз”” затверджена наказом Голови правління.
            Системне виконання соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально - профілактичних заходів  дозволяє реалізувати конституційні права працівників про охорону їх життя та здоров’я у процесі трудової діяльності. І створенню здорових та безпечних умов праці.
            Робітники забезпечені спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту, спец харчуванням.
У головному підприємстві „ Чернігівгаз” працює їдальня.
Динаміка витрат підприємства на реалізацію комплексу питань з охорони праці на кожного працівника  щорічно збільшується.
            Основним документом,  що регламентує регулювання трудових відносин, захист соціально економічних прав і гарантій працівників колективу є колективний договір, який виконується.
            Для того, щоб персонал міг у повному обсязі виконувати свої обов’язки, керівництво та профспілкова організація, яка входить до складу Ради профспілкових організацій газових господарств України, приділяють велику увагу розвитку фізичної культури і спорту в трудових колективах, виховання у  працівників здорового способу життя.
            Щороку проводяться обласні спартакіади, серед управлінь газових господарств ПАТ „Чернігівгаз”, з таких видів спорту, як легка атлетика, гирьовий спорт, міні-футбол, настільний теніс, шашки.
            Важливу роль на підприємстві надається оздоровленню та відпочинку співробітників. На власній базі відпочинку „Десна” на Азовському морі, щороку оздоровлюється близько тисячі чоловік.
            Також персонал підприємства має змогу проводити свої відпустки в санаторіях України, діти працівників другий рік оздоровлюються на Чорному морі в Коблєво.
            Гордістю ПАТ „Чернігівгаз” є багато чисельна армія ветеранів виробництва, які десятиліттями  наполегливо, самовіддано працювали, працюють вносячи в загальну справу частку свого таланту, розуму, творчого натхнення. 
На громадських засадах діє рада ветеранів підприємства.

 


Пошук
ВІТАННЯ