Понеділок, 16.09.2019
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
ВАКАНСІЇ
  • Електрогазозварник 4 розряду- 2 вакансії з/п від 2000 тис.грн.
КОНТАКТИ
ПАТ "Чернігівгаз"
Адреса:
14021, м. Чернігів,
вул. Любецька, 68
тел. (0462) 644-044
Факс:
тел. (0462) 644-090
Електронна адреса:
Інформація для тендерів:
ftp://gazcg.com.ua
тел. 644-816
 Спроба «притягнути за вуха» ВАТ «Чернігівгаз» виявилася невдалою

Спроба «притягнути за вуха» ВАТ «Чернігівгаз», — виявилася невдалою  - впевнена голова правління Алла Ярова

12 лютого в ЗМІ була оприлюднена інформація стосовно розгляду питання діяльності НКРЕ по виконанню ліцензійних умов газорозподільчої компанії «Черкасигаз». Компанію звинувачують в тому, що в 2008 році вона відмовляла промисловим споживачам в укладенні договорів на постачання газу і рекомендувала клієнту звернутися за паливом до «спорідненої» компанії, що реалізує газ за нерегульованим тарифом.
Спеціалісти НКРЕ також перевіряють участь в подібних схемах «Івано-Франківськгаз» та«Чернігівгаз», пише видання «Дело»

 «Останні перевірки, які проводилися на підприємстві, в т.ч. НКРЕ, не виявили жодних порушень з боку укладання договорів на постачання газу промисловим підприємствам. А звинувачення в лобіюванні інтересів будь-яких газових трейдерів, абсолютно безпідставні», – повідомила голова правління ВАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова.
«Всі дії та розмови, які тривають останнім часом  навколо діяльності ВАТ «Чернігівгаз», є не інакше, як політичними спекуляціями навколо газової сфери.
Подібні заяви втягують наше підприємство в політичні чвари саме в той час, коли питання газової сфери стоїть дуже гостро. Хочу сказати, що ВАТ «Чернігівгаз» — це не партійна структура і жодну політичну силу не представляє. Наш головний обов’язок — це забезпечення безаварійного та безперебійного постачання природного газу населенню та бюджетним установам Чернігівської області, в межах виділеного ліміту.
До речі, згідно з реєстром акціонерів, ВАТ «Чернігівгаз» не має нічого спільного ні з RosUkrEnergo, ні з компаніями, які пов’язані з її співвласником Дмитром Фірташем».
За  інформацією заступника голови правління  з правових питань та корпоративних зв’язків ВАТ «Чернігівгаз» Людмили Чернинської, згідно з наданим ВАТ «Фінансова компанія»Укрнафтогаз» реєстром акціонерів власників іменних цінних паперів Товариства, НАК «Нафтогаз України» володіє 38,25%  акцій ВАТ «Чернігівгаз» від їх загальної кількості.
Наглядова рада складається  з 8-ми осіб, які на час обрання їх загальними зборами акціонерів працювали та обіймали різні посади в НАК «Нафтогаз України».  
Насамкінець, з жовтня 2008 року і до сьогодні постачання газу для промислових підприємств Чернігівщини припинено у зв`язку з відсутністю підписаних договорів з ДК «Газ України». Адже у тих випадках, коли «Чернігівгаз» не є постачальником газу на промислове підприємство, його робота з цим підприємством обмежується лише диспетчерськими функціями, які регламентовані чинним законодавством та угодами, укладеними з НАК «Нафтогаз України».

Прес-служба ВАТ «Чернігівгаз»Пошук
ВІТАННЯ