Понеділок, 16.09.2019
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
ВАКАНСІЇ
  • Електрогазозварник 4 розряду- 2 вакансії з/п від 2000 тис.грн.
КОНТАКТИ
ПАТ "Чернігівгаз"
Адреса:
14021, м. Чернігів,
вул. Любецька, 68
тел. (0462) 644-044
Факс:
тел. (0462) 644-090
Електронна адреса:
Інформація для тендерів:
ftp://gazcg.com.ua
тел. 644-816
 Звернення голови правління

Ярова Алла Артурівна

      Природний газ - пріоритетний  енергоресурс України.  Його частка у паливно-енергетичному балансі становить 45 відсотків і є невід’ємною складовою  економічного фундаменту держави. Важливе місце у вітчизняному паливно–енергетичному комплексі і  в економіці Чернігівського регіону в цілому займає публічне акціонерне товариство „Чернігівгаз”, яке вже перейшло  свій піввіковий ювілей.

      Кожен рік розвитку підприємства - це розвиток газотранспортної системи Чернігівщини. І чим вище рівень енергозабезпеченості, тим вища й планка рівня життя і добробуту людей.  На сьогодні наше підприємство це сучасний потужний  газотранспортний експлуатаційний комплекс, від безперебійної роботи якого значною мірою залежать не лише функціонування багатьох галузей області а й комфорт у кожній оселі.

      За 50 років нашим колективом зроблено вагомий внесок у газифікацію Чернігівщини, будівництво газових мереж, розвиток виробничих міських і районних баз газових господарств.

В дуже складних фінансово-економічних і політичних умовах працювала в 2007 році газова галузь.

Робота в умовах ринку ставить перед працівниками ПАТ „Чернігівгаз” нові завдання, що вимагають переосмислення деяких підходів, пошук нових нестандартних рішень.

Та приоритетним напрямком роботи колективу залишається -  надійне, безперебійне та безаварійне газозабезпечення Чернігівського регіону.

         Для забезпечення сталої роботи будь-якого підприємства, а тим більше такого складного і стратегічно важливого газового комплексу, яким є „Чернігівгаз”, необхідно постійно підтримувати його технічний стан, вчасно відновлювати зношене обладнання, проводити його заміну на більш сучасне.

        У газових господарств в 2007 році є прикрий досвід  сумних подій у Дніпропетровську. Тому ми докладаємо всіх зусиль для належного підтримання газотранспортної системи області. Також кропітка робота ведеться в напрямку розрахунків за спожитий природний газ.  А на сьогодні розрахунки за блакитне паливо контролюються на державному рівні. Приємно зазначити, що серед газових господарств України за 2007 рік наше підприємство по розрахунках за природний газ займає сьоме місце.

        Велику увагу керівництво приділяє кадровому потенціалу,  на підприємстві ведеться поміркована кадрова політика, проводиться постійна робота по підвищенню кваліфікаційного рівня працівників.

      Але не все дається просто, на сьогодні велике занепокоєння викликає існуючий тариф на транспортування природного  газу – єдине джерело  фінансування підприємства.

Хоча ми переживаємо непрості часи, але завдяки злагодженій щоденній праці на кожній дільниці, високій відповідальності та високому професійному рівню працівників Компанії, забезпечимо стабільність ПАТ „Чернігівгаз”.

 

Голова правління                                                                                  А.А.Ярова

ПАТ „Чернігівгаз”                                                     

 


Пошук
ВІТАННЯ