Понеділок, 16.09.2019
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
ВАКАНСІЇ
  • Електрогазозварник 4 розряду- 2 вакансії з/п від 2000 тис.грн.
КОНТАКТИ
ПАТ "Чернігівгаз"
Адреса:
14021, м. Чернігів,
вул. Любецька, 68
тел. (0462) 644-044
Факс:
тел. (0462) 644-090
Електронна адреса:
Інформація для тендерів:
ftp://gazcg.com.ua
тел. 644-816
 Консультації

До відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації  „Чернігівгаз” звертаються абонент з наступними запитаннями:

 

1. У зв’язку з наявністю боргу споживач був відключений від газопостачання. Абонент погасив заборгованість в повному обємі. Який порядок та строки  відновлення газопостачання?

Відповідь: 

Відповідно до пункту 9 Правил надання населенню послуг з газопостачання  затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999р. №2246 відновлення газопостачання здійснюється газорозподільним підприємством протягом двох  робочих днів у містах та п’яти календарних днів в  сільській місцевості після усунення порушень. Сплати споживачем боргу та відшкодування збитків, завданих його неправомірними діями газопостачальній організації  (за роботи з примусового припинення газопостачання та його відновлення).

 

2.  Споживач виявив порушення в роботі  лічильника газу (не працює відліковий механізм), які його наступні дії?

Відповідь:

Відповідно до пункту 3.2.1 Положення про проведення експертизи лічильника газу, установлених у споживачів і призначених для обліку природного газу в побуті, затвердженого наказом  Міністерства палива та енергетики України 27.12.2005 року № 619, в даному випадку споживач має право подати заяву про проведення експертизи лічильника газу до газопостачальної організації.  Газопостачальна організація зобов’язана протягом трьох  робочих днів у містах та п’яти робочих днів  у  сільській місцевості від дати реєстрації заяви організувати демонтаж та відправити лічильник газу на експертизу.

За результатами проведеної експертизи видається акт експертизи. У випадку встановлення стороннього втручання в роботу лічильника газу відшкодування збитків здійснюється відповідно до  Порядку відшкодування збитків, завданих газопостачальній або газотранспортній організації внаслідок порушення споживачем природного газу Правил надання населенню послуг  з газопостачання. Також споживач відшкодовує вартість перевірки, ремонту та/або встановлення  нового лічильника.

 

3. Чи визначені законодавством дні коли забороняється відключення споживачів від газопостачання?

Відповідь:

Відповідно до пункту 19 Правил надання населенню послуг з газопостачання  затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999р. №2246 забороняється відключення споживачів від газопостачання в останній робочий день перед вихідними та святковими днями, крім випадків аварійних ситуацій в системах газопостачання.

 

4.  У споживача встановлено лічильник газу. Чи має він право за своїм бажанням перенести його в інше місце?

Відповідь:

Відповідно до пункту 24 Правил надання населенню послуг з газопостачання  затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999р. №2246  перенесення в інше місце лічильника газу за бажанням споживача здійснюється за його рахунок газорозподільним підприємством, якщо це не суперечить Правилам  безпеки систем газопостачання.

 

 


Пошук
ВІТАННЯ