Понеділок, 16.09.2019
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
ВАКАНСІЇ
  • Електрогазозварник 4 розряду- 2 вакансії з/п від 2000 тис.грн.
КОНТАКТИ
ПАТ "Чернігівгаз"
Адреса:
14021, м. Чернігів,
вул. Любецька, 68
тел. (0462) 644-044
Факс:
тел. (0462) 644-090
Електронна адреса:
Інформація для тендерів:
ftp://gazcg.com.ua
тел. 644-816
 Спартакіада
      Традиційними, для колективу „Чернігівгаз”, стало щорічне проведення Спартакіади серед команд газових господарств області.
      Цього року газовики знову зібралися на спортивне свято і це  свідчить, що працівники „Чернігівгазу” поряд з повсякденною роботою вміють організувати і здоровий відпочинок, про це турбується, як правління акціонерного товариства так і профспілкова організація підприємства.
Нелегко далися переможні місця, бо їх виборювали близько 200    спортсменів із  11 команд у шести видах спорту.
      З міні–футболу змагалися 9  команд у трьох підгрупах і перше місце отримала команда Ічнянського УГГ, другу ступінь переможного п’єдесталу  зайняла команда Козелецького Угг , а третє місце виборола команда Прилуцького УГГ.
      Найсильнішими з армреслінгу стали:  Юрій Бережний(Бахмацьке  УГГ) у вазі  до 80 кг;  Олександр Роговенко ( ЩорськеУГГ) у вазі більше 80 кг.      Серед гирьовиків переможні місця зайняли: Сергій Коваленко( Ічнянське УГГ) у вазі до 80 кг  і знову переможцем  у вазі більше 80 кг став Євген Бучковець(Коропське УГГ).  У шашках серед жінок перемогу отримала Валентина Кравченко (БахмацькеУГГ), а серед чоловіків Михайло Москалець (Козелецьке УГГ). Переможцями серед шахістів стали жінки: Анастасія Чумаченько(головне підприємство), серед чоловіків Олександр Шелест юк (ІчнянськеУГГ). У змаганнях з легкої атлетики  найспритнішими  серед жінок  були Тетяна Терещенко і Юлія Демченко (ІчнянськеУГГ ) біг на 100 м і на 400 м.  Серед чоловіків перемогли:  у бігу на 100 м  Віктор Кіріченко (Ічнянське УГГ); біг на 800 м Роман Конопать (Щорське УГГ). У стрибках в довжину першими стали Тетяна Терещенко і Віктор Кіріченко з Ічні. І в естафетних змаганнях  перемогла Ічнянська команда.       У командній першості переможні місця поділили: І – команда газовиків з Ічні, ІІ – команда Щорського УГГ, ІІІ – команда Прилуцьго УГГ. Тепер збірна ВАТ „Чернігівгаз” готуватиметься до Спартакіади серед команд газових господарств України, що проходить в Алушті.
Фотоальбом Спартакіади

Пошук
ВІТАННЯ